CEBioforum w 2021 roku w zupełnie nieoczekiwanej formie

Nowa propozycja to Biotech Network Platform innowacyjny serwis internetowy do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych. CEBioForum umożliwi korzystanie z doświadczenia i wiedzy innych poprzez udział szkoleniach i eventach on-line.

Do końca roku zaplanowano dziewięciu wydarzeń Biotech Talks. Większość wydarzeń odbędzie się w formie tradycyjnych konferencji online w języku polskim, dwa wydarzenia będą miały charakter międzynarodowy i realizowane będą w dedykowanej aplikacji. Po roku przerwy odbędzie się plebiscyt CEBioForum Awards.

CEBioApp pozwoli uczestnikom nie tylko na udział w panelach i dyskusjach, ale również na umawianie bezpośrednich spotkań oraz tworzenie wizytówek firm. Celem działania aplikacji jest nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych między uczestnikami, które mogą zaowocować intratnymi kontraktami i cennymi relacjami.


Kalendarz zaplanowanych wydarzeń “biotech talks”:
24/06 – Wszystko co powinien wiedzieć każdy startUP
27/07 – Ośrodki badawcze wszystko co zapewni owocną współpracę
26/08 – Jak zarobić na #biotech? szkolenie dla inwestorów
27-30/09 – Biotech weekend discover central european biotech [#CEBioApp]
12/10 – Recepta na skuteczne badania kliniczne
26/10 – Biotech talents day
6/11 – Prawo i etyka w biotech oraz badaniach klinicznych
22-28/11- Biotech network platform days [#CEBioApp]
17/12 – Gala CEBioForum Awards 2021

Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

CEBioForum ma wieloletnią tradycję. Pierwsze odbyło się w roku 2000 (wcześniej pod nazwą Bio-Forum) w Łodzi. Od tej pory miało miejsce 19 edycji wydarzenia między innymi w takich miastach jak Brno, Budapeszt, Łódź, Wrocław czy Nowy Jork. Ideą CEBioForum jest wspieranie start-upów i nowoczesnych technologii z dziedziny nauk przyrodniczych. Wydarzeniu towarzyszą targi i konferencje, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i są okazją do przedstawienia oferty firm i instytucji branży biotechnologicznej.

Central European BioForum odbywa się pod patronatem:
ZWIĄZEK FIRM BIOTECHNOLOGICZNYCH BIOFORUM, Biotechnologia.pl, Forum Biznesu, ISBZdrowie, Strefa Inwestorów, Laboratoria.net, Laboratorium Przegląd Ogólnopolski, Stowarzyszenie TOP 50 Innovators, Świat Lekarza Nowe Terapie,

Szczegółowe informacje: www.cebioforum.com