TOP Kids Academy

Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

Z przyjemnością informujemy, że nasze Stowarzyszenie stworzyło program edukacyjny TOP Kids Academy skierowany do dzieci i młodzieży.

Proponowane przez nas zajęcia to przygoda z nauką, w szczególności z przedmiotami ścisłymi. Stawiamy na interdyscyplinarność i poznawanie nauki przez samodzielne eksperymentowanie. A wszystko pod okiem doświadczonych edukatorów będących popularyzatorami nauki, naukowcami i pasjonatami przekazywania wiedzy.

Na początek uruchomiliśmy kurs chemiczny dla dzieci w wieku 8-9 lat, w ramach którego proponujemy 3 warsztaty. Jest to cykl zajęć, który łączy się tematycznie i pozwala uczniowie na poznawanie tajemnic chemii w prosty i ciekawy sposób. Zajęcia odbywają się on-line, a uczeń będzie eksperymentował wraz z edukatorem na ekranie w czasie rzeczywistym. Zajęcia zaczynają się już za tydzień. Zapisy tutaj: http://www.topkidsacademy.pl/zapisy.htm

To jednak nie koniec. Na jesień zaplanowaliśmy kolejny blok tematyczny i zajęcia dla młodszych uczniów. Tym razem będzie to astrobiologia łącząca wulkany, oceany, kosmos i nie tylko!

Możecie nas znaleźć także na facebooku. Serdecznie zapraszamy!