Rekrutacja do Leadership Academy Poland 2020

Rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2020! Akademia realizowana pod skrzydłami Center for Leadership to jeden z najlepiej ocenianych w Europie programów rozwoju przywództwa, realizowany we współpracy z edukatorami z najlepszych instytucji edukacyjnych na świecie – w tym Uniwersytetu Harvarda. Jesteśmy partnerem nominującym i mamy prawo rekomendować wybranych uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są od 14.04. do 04.05.2020

W programie mogą wziąć udział osoby, które już mają bogate doświadczenie w zarządzaniu, wypracowały swoje pozycje, lecz nadal poszukują możliwości rozwoju i wsparcia, by pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Co roku Akademia przyjmuje 40 wybitnych osób z różnorodnych środowisk i sektorów: biznesu, non-profit, startupów, kultury, mediów, edukacji, administracji publicznej i sportu.

LAP to kompleksowy 4-miesięczny praktyczny program edukacyjny oraz roczne aktywne wsparcie w ramach Alumni Network. Jako Partner Nominujący Akademii, wspieramy jej działanie poprzez nominowanie najlepszych kandydatów. Zwykle o jedno miejsce ubiega się ponad 15 aplikujących. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących nominacji oraz naszego wsparcia w tym procesie.

Więcej informacji na temat Leadership Academy for Poland i procesu aplikacyjnego: www.center-for-leadership.org/academy

Dodaj komentarz