Klub Naukowca Academya zaprasza na webinar

Warsztat szczególnie polecamy tym, którzy nie tylko mocno eksploatują swój narząd głosu podczas pracy, ale także tym, dla których uzyskanie estetycznego brzmienia jest ważne ze względu na specyfikę pracy (np. prowadzenie szkoleń, webinariów, występowanie publiczne).

Link do wydarzenia: www.sendfox.com/academya

Podczas warsztatu dowiesz się:
Co zrobić, żeby brzmieć dobrze, posługiwać się swobodnym, dźwięcznym, naturalnym głosem, który będzie spójny z przekazywanymi treściami i będzie wzmacniał przekaz;
Jakich błędów w tworzeniu głosu i mowie unikać, by nie sabotować swoich wystąpień;
Jak oddychać, jak właściwie gospodarować oddechem, by uzyskać optymalne brzmienie i nie nadwyrężać narządu głosu.

Webinar poprowadzi Katarzyna Moskal – absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla przedstawicieli różnych zawodów: nauczycieli, trenerów, menedżerów, handlowców, ludzi mediów, dziennikarzy, polityków, rzeczników prasowych. Prowadziła szkolenia dla wielu firm i instytucji państwowych, a także dla wykładowców Akademii Leona Koźmińskiego. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i występujących publicznie oraz na naukę chronienia głosu przed jego nadmierną eksploatacją. Uczyła emisji głosu studentów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie.