Venture capital – biznesowa alternatywa dla grantu

Szanowne Naukowczynie, Szanowni Naukowcy! Szanowni Wszyscy, którym bliski jest temat komercjalizacji wiedzy!


Z przyjemnością zapraszamy Was na pierwszy bezpłatny webinar z cyklu poświęconego możliwościom współpracy nauki i biznesu #1 Venture capital – biznesowa alternatywa dla grantu. Celem wydarzenia jest przystępne wprowadzenie Słuchaczy w (nie taki znowu skomplikowany) świat inwestycji venture capital.
Opowiemy o mechanizmach inwestowania venture capital, dlaczego tak ważny jest use case Waszej technologii, a także płynących dla obu stron korzyściach ze współpracy. Odpowiemy też na wszystkie Wasze pytania związane z tymi zagadnieniami. Spotkanie poprowadzi Aleksandra Byrka (dyrektor inwestycyjna, LT Capital), a jej gościem będzie Jakub Niemczuk (wspólnik i CTO, Biocam).
Patronami wydarzenia są portal Biotechnologia.pl oraz Stworzyszenie Top500Innovators.
Kiedy: 14 września, godz. 16:00
Gdzie: online–> Link do rejestracji na wydarzenie https://webinar.getresponse.com/MChL9/venture-capital—biznesowa-alternatywa-dla-grantu-3

LT Capital to fundusz z kapitalizacją 50 mln PLN wsparty przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Movens Capital. Inwestujemy w świetne zespoły, które budują swoją przewagę rynkową w oparciu o komponent technologiczny w sektorach będących fundamentem Przemysłu 4.0 – takich jak biotechnologia, AI, robotyka, big data, AR/VR, cyberbezpieczeństwo, itp.